שמלות כלה מעוצבות  

 שמלות כלה מעוצבות

כשמדברים על שמלות לכלה ישנה הפרשה בין שמלות כלה מעוצבות לדתיות לשמלות כלה לשאר או יותר נכון לחילוניות. שמלות כלה מעוצבות לדתיות אמורות להיות צנועות בראש ובראשונה. אצל דתיות המראה החיצוני חשוב אך פחות יותר חשוב להם למלא אחר הלכות ומצוות שבדת ולכן אצל נשים הלבוש מאוד משמעותי במיוחד ביום החתונה בו האישה הופכת מרווקה לנשואה שאמורה להיות עם כיסוי ראש מעבר לצניעות הבגדים כאישה נשואה.

שמלות כלה מעוצבות לדתיות אמורות להיות צנועות מבחינת שרוולי הידיים, מבחינת כל מחשוף שאפשרי בשמלת כלה רגילה מחשוף גב חזה וכד', ומבחינת אורך השמלה. ישנם שמלות כלה מעוצבות לדתיות עם שרוול ארוך על כל היד ישנם שמלות כלה מעוצבות לדתיות עם חצי שרוול עד המרפק.

שמלות כלה מעוצבות לדתיות חייבות להיות צנועות וכשהן צנועות אנו יכולים לבחור איזה עיצוב או סגנון שהכי מתאים לנו מבחינת טעם אישי. אין הרבה הבדלים בין שמלות כלה מעוצבות לדתיות לבין שמלות כלה רגילות מלבד המחשופים ועניין הצניעות, סך הכל מדובר באותם שמלות כלה יפות, רשמיות, מיוחדות ואף מעוצבות. ישנם ג'אנרים שונים במגזר הדתי, ישנם דתיים ישנם חרדים וגם שם יש רמות ודרגות ועל כן כך גם הלבוש הוא שונה ניתן לראות זאת אצל גברים עם חליפות שחורות או גברים עם כיפות סרוגות, ואצל נשים גם כן ניתן לראות לפי הרבה מרכיבים חיצוניים.

שמלות כלה מעוצבות לדתיות מעוצבות גם הן על ידי מעצבות שמלות כלה שמעצבות חלק נכבד לדתיות שיבקרו בחנות. בדרך כלל נשים דתיות מעצבות שמלות כלה מעוצבות לדתיות כיוון שהם מכירות את הרצונות של אותן נשים ויודעות לפגוע בול בטעמן האישי מבחינת מידות צניעות מבחינת סגנון ויופי השמלות ובעצם מכל הבחינות. שמלות כלה מעוצבות לדתיות יפות באותה מידה והרבה חושבים שהן יפות יותר מכל הרגילות שלא צנועות כלל.